Fasády

Fasáda je vizitkou domu i jeho majitele. Utváří charakter domu, je výtvarným prvkem, ale také musí mít určité technické vlastnosti. Díky povětrnostním vlivů každá fasáda trpí (praskliny, plísně, výkvěty solí, řasy, zkorodované plechové prvky). Ať už je vaše fasáda z jakéhokoliv materiálu, její pravidelnou údržbou předejdete celkové rekonstrukci fasády. Pomocí horolezecké techniky je oprava nebo čištění fasád cenově příznivější než při použití lešení nebo vysokozdvižných plošin. Na špatně přístupných místech je často horolezecká technika jedinou možností opravy, nátěru nebo čištění fasády.

Tmelení panelových spár

Úkolem, který tmel ve spáře plní, je její trvalé utěsnění. Je to nejlevnější varianta opravy panelového domu proti zatékaní vody i zateplení. Během celého roku působí na panelový dům rozdílné teploty, proto se musí použít plastickoelastické nebo elastické tmely, které vynikají svou přizpůsobivou roztažností. Pro tmelení spár plášťů panelových budov používáme pružné akrylátové plastickoelastické tmely Den Braven S-T1 a akrylátové elastické tmely Den Braven S-T5, se kterými máme výbornou zkušenost.

Tmel Den Braven S-T1 se používá pro spáry staveb, které jsou stavěny z panelů o max. délce 4800 mm, min. šířka spáry 5 mm, max. šířka spáry 40 mm, tepelná odolnost: -20 – 100 °C, doba zrání: 1-2 týdny, životnost: 17-20 let.

Tmel Den Braven S-T5 se používá pro spáry staveb, které jsou stavěny z panelů o max. Délce 6000 mm, min. šířka spáry 4 mm, max. šířka spáry 40 mm, tepelná odolnost: -20 – 100 °C, doba zrání: 1-2 týdny, životnost: 17-20 let.

  • Tmelení panelových spár
  • Mytí oken
  • Čištění parapetů
  • Odstranění grafiti
  • Opravy větracích mřížek
  • Tmelení parapetů a konstrukčních prvků

Pohotovost 24/7

+420 777 331 417

Působíme po celé ČR